25 річниця Незалежності України

24 серпня український народ святкує величний ювілей Незалежності. 25 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий, в історичному сенсі, шанс - бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших прадідів.

Україну не знищили і не знищать війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори, репресії та нинішня російська агресія. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом та перед тими, хто і сьогодні відстоює кордони нашої країни.

Дорогі колеги та студентство! Вітаємо вас з нашим великим національним святом. Від щирого серця зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює вас на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України.

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України!

Зі святом Незалежності України!

З повагою
директор ВП НУБіП України
«Ніжинський агротехнічний коледж»                О. Литовченко

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111