Кімната-музей Другої світової війни

Кімната-музей Другої світової війни
 
      З метою залучення студентської молоді до вивчення й дослідження історичної спадщини українського народу періоду Другої світової війни, формування освіченої особистості, виховання патріотизму і любові до України у Відокремленому структурному підрозділі «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» створено кімнату-музей Другої світової війни.

      Кімната-музей постала як результат творчої пошуково-дослідницької, експозиційної роботи викладачів та студентів коледжу, також для інформаційного наповнення стендів було  використано матеріали Українського інституту національної пам’яті.

      Основним символом музею є червоний мак як загальноприйнятий у світі атрибут пам’яті жертв війни, й обрана кольорова гама цієї квітки – поєднання червоного і чорного кольорів, які в усі часи і для українців мали символічне значення та використовувалися як в матеріальних, так і духовних надбаннях. Враховуючи обставини воєнних часів, ці кольори  набули ще й нового значення: чорний – символізує рідну землю, а червоний – кров, пролиту за Україну.

      Тематика кімнати-музею розкривається в документах, фотокартках, особистих речах безпосередніх учасників подій, макетах зброї та зразках військового спорядження, картах тощо. Частиною експозиції кімнати-музею є бліндаж.
Основними завданнями Кімнати-музею є:
  •  залучення молоді до пошукової, краєзнавчої та науково-дослідницької роботи;
  •  формування в молоді соціально-громадського досвіду на прикладах історичного минулого України;
  • розширення й поглиблення знань студентської молоді з історії Другої світової війни;
  • залучення молоді до формування, збереження та раціонального використання експозиції кімнати-музею;
  • проведення просвітницької роботи серед студентів та учнівської молоді.
       Пошукова робота триває. Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї роботи, а зацікавлених – до огляду  кімнати-музею.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111