СПОРТИВНА РОБОТА

Гармонійний рух, чіткий
ритм, найактивніша форма
існування – це СПОРТ
Сухомлинський В.А.
СПОРТ – ЦЕ:
 • ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНЕ ЗАГАРТУВАННЯ;
 • ВИТРИВАЛІСТЬ ТА ЕМОЦІЙНЕ САМОПОЧУТТЯ;
 • ПОСТІЙНИЙ РУХ ТА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ;
 • БОРОТЬБА, ЗМАГАННЯ ТА АМБІЦІЇ;
 • ТРИВАЛІ ТРЕНУВАНННЯ ТА ЕМОЦІЙНА СТІЙКІСТЬ;
 • НЕПЕРЕБОРНЕ БАЖАННЯ БУТИ УСПІШНИМ;
 • ПРАГЕНННЯ СТАТИ ПЕРШИМ ТА НАЙКРАЩИМ;
 • ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ І СВОЇХ СИЛАХ;
 • ПРАГНЕННЯ ДОСЯГНУТИ ВЕРШИН МАЙСТЕРНОСТІ;
Не важливо, чим є для Вас спорт, головне,
щоб Ви отримували задоволення від занять ним!
      Колектив Ніжинського фахового коледжу НУБіП України живе за принципом: «У здоровому тілі – здоровий дух». Ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку.
      Організацією спортивно-масової роботи в коледжі займається керівник фізичного виховання Булавенко Юрій Костянтинович, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Фізична культура» 
та та голова циклової комісії з фізичного виховання Марущак Павло Дмиторовичспеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Фізична культура».
      Здоров’я – перша й найважливіша потреба людини, яка визначає його здатність до навчання, праці та забезпечує гармонійний розвиток. Здоровий спосіб життя – це раціонально організований, активний, трудовий, загартовуючий та, в той же час, захищаючий від впливу навколишнього середовища спосіб життя, який дозволяє до глибокої старості зберігати моральне, психічне й фізичне здоров’я людини.
       Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, нашої самооцінки, переконань та світогляду і є головним важелем первинної профілактики здоров’я молоді через зміну стилю та укладу життя, його оздоровлення з використанням знань для подолання шкідливих звичок, гіподинамії та несприятливих сторін життя, пов’язаних із різноманітними ситуаціями. Для нашого педагогічного колективу ці питання є пріоритетними.
       Фізична культура і спорт у Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України  є невід’ємною частиною заходів щодо профілактики захворюваності, підвищення продуктивності праці, створення умов для активного відпочинку студентів та викладачів.
       Завдання викладачів циклової комісії фізичного виховання – стати організаторами і координаторами такої спільної діяльності студентів, викладачів, батьків, яка б допомагала кожному учасникові освітнього процесу усвідомлювати здоров’я як самоцінність, обирати здоровий спосіб життя.
       Формуючі ціннісні орієнтири студентів у контексті збереження та зміцнення здоров’я, викладачі циклової комісії фізичного виховання постійно самовдосконалюються та підвищують рівень фахової майстерності. Викладачами розроблене методичне забезпечення з усіх видів спорту, передбачених навчальною програмою, підготовлені методичні рекомендації, навчально-методичні посібники, наочні засоби навчання тощо.
       Спортивно-масова робота коледжу багатогранна, потребує чимало зусиль в організаційному плані, проте викладацький та студентські колективи нашого закладу є  надзвичайно активними.
       До послуг студентів та викладачів функціонує спортивний комплекс: стадіон площею 2366 м2, 4 спортивних зали загальною площею 2690 м2, 1 тренажерний зал, 5 спортивних майданчиків (майданчики з волейболу, баскетболу, майданчик зі спортивним знаряддям), смуга перешкод.

 

У коледжі функціонують 7 спортивних секцій, в яких студенти коледжу мають змогу займатися безкоштовно:
 • баскетбол;
 • волейбол (чоловіки);
 • волейбол (жінки);
 • футбол;
 • легка атлетика;
 • настільний теніс;
 • шахи (шашки).
      Щороку в коледжі проводяться такі основні заходи фізкультурно-масової і спортивної роботи: спартакіада серед студентів І-IV курсів з волейболу (жінки), волейболу (чоловіки), баскетболу, футзалу, настільного тенісу, шахів;  спартакіада серед мешканців гуртожитку з волейболу (чоловіки), футболу, шахів.
      Колектив циклової комісії фізичного виховання систематично веде пошук нових форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи для залучення студентської молоді до системних занять фізичною культурою і спортом, організовує та проводить товариські зустрічі з учнями закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, спартакіади здоров’я як для студентів, так і співробітників коледжу тощо.
 

     
Протягом 2022-2023 року студенти коледжу:
 • стали призерами Чемпіонату України серед кадетів з боротьби самбо (3 місце);
 • стали призерами Чемпіонату України серед кадетів з дзюдо (3 місце);
 • стали призерами відкритого Чемпіонату Чернігівської області з легкої атлетики (3, 3 місця);
 • стали переможцями відкритого Чемпіонату Чернігівської області серед молоді з дзюдо (1 місце);
 • стали переможцями та призерами Чемпіонату Чернігівської області з дзюдо (1, 1, 3, 3 місця);
 • стали призерами відкритого Чемпіонату м. Києва з легкої атлетики (3 місце);
 • стали переможцями та призерами Чемпіонату Чернігівської області з легкоатлетичного кросу (1, 2 місця);
 • стали  призерами у першості міста Чернігова з легкоатлетичного кросу (2, 3 місця).
 • стали призерами Чемпіонату України серед студентів коледжів структурних підрозділів НУБіП України з перетягування канату (1 місце); з шахів (1 місце); з міні-футболу (2 місце); з військового триборства (3 місце) та командне (2 місце).
 • стали переможцями та призерами Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту в класі S-5-B (1 місце), в класі S-7-A (2 місце), в класі S-6-A (3 місце), та в класі S-9-A (3 місце).
       Студенти та викладачі коледжу постійно беруть активну участь у змаганнях міського, районного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
      Колектив коледжу, громадськість міста й області пишаються студентами та випускниками коледжу, які досягли вагомих результатів у спорті, серед яких є чемпіони світу, України, області.

      Колектив коледжу має вагомі здобутки на рівні країни, за результатами проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних закладів фахової передвищої освіти108 аграрних коледжів):

за 2015 рік – 25 місце;
за 2016 рік – 12 місце;
за 2017 рік – 13 місце;
за 2018 рік – 9 місце;
за 2019 рік – 8 місце;
з 2020 року – не проводилися.
 
      Колектив коледжу, громадськість міста й області пишаються студентами та випускниками коледжу, які досягли вагомих результатів у спорті, серед яких є чемпіони світу, України, області.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111