Новини коледжу

Команда «Агро» – срібний призер міської спартакіади-2018 .

17 та 19 жовтня на базі спортивного комплексу «Зірка» відбулася міська спартакіада серед організацій та підприємств міста, у якій брала участь збірна команда Ніжинського агротехнічного інституту і Ніжинського агротехнічного коледжу – «Агро».

Протидія торгівлі людьми – актуальне питання сьогодення!

 Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». 

Викладачі коледжу стали учасниками тренінгу «Створення електронних підручників та посібників»

 Навчально-методичний центр «АГРООСВІТА» розпочав цикл тренінгів по створенню новітніх освітніх ресурсів, які мають на меті розширити можливості викладачів у розробці навчально-методичної літератури.

Подорож до Бреча - перлини Полісся

Екскурсія, яку здійснили студенти груп КН171, АН171, ОН171, ЕН151  до цього найромантичнішого міста України, залишила масу позитивних емоцій.

Відстоюємо свої права на Всеукраїнській акції протесту профспілок

17 жовтня, у Міжнародний день боротьби з бідністю у Києві відбулася Всеукраїнська акція протесту профспілок.

Ніжинський агротехнічний коледж запрошує на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"

Ніжинський агротехнічний коледж
З А П Р О Ш У Є на
"ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" ​​

Захоплююча подорож до Львова

Екскурсія, яку здійснили студенти груп КН171, АН171, ОН171, ЕН151  до цього найромантичнішого міста України, залишила масу позитивних емоцій.

Знати більше про рідну природу…

Скільки змісту в словах «жива природа»… Рослинний та тваринний світ, історія розвитку, сучасний стан, зв’язок людини з природою – з цим має бути обізнана, мабуть, кожна людина.

Цікава і змістовна екскурсія до Чернігова.

Теплого осіннього дня, профспілкова організація коледжу,організувала  екскурсійну програму для працівників навчального закладу. 

Спортивні змагання до Дня захисника України.

12 жовтня в коледжі відбулися змагання з міні-футболу серед студентів та викладачі навчального закладу, присвячені Дню захисника України.

 

 

111111