Цьогоріч «АгроВесна – 2019» зібрала довкола себе понад 530 провідних компаній з 23 країн світу. Гостям виставки були представлені 7 національних та 2 колективні експозиції, більше 30 бізнес-заходів, відвідало виставку близько 18 тисяч учасників.
В рамках виставки «Зернові технології» було представлено обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів; обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів; навантажувально-розвантажувальну техніку; насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин; техніку та технології для виробництва зернової продукції; біоенергетику.
В рамках виставки «Agro Animal Show» було представлено техніку та обладнання для тваринницької галузі; будівництво тваринницьких комплексів; корми, засоби діагностики; технології утилізації відходів; техніку та обладнання для утримання та годування тварин; новітні науково-технічні розробки від профільних інститутів.
В рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» було представлено різноманіття насіннєвого матеріалу з представленими новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур; сільськогосподарську техніку, обладнання для крапельного зрошення, транспортування, зберігання та пакування продукції; логістику, добрива; промислове садівництво; інформаційні технології та сервіс.
21 лютого учасниками виставкої події «АгроВесна – 2019» стало понад 80 представників Ніжинського агротехнічного коледжу на чолі з директором Оленою Литовченко.
Студенти спеціальностей «Агроінженерія» та «Транспортні технології» крім ознайомлення з експонатами виставок, взяли участь у 6-МУ ДНІ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА-АГРАРІЯ, де мали гарну можливість послухати представників провідних аграрних компаній, профільних асоціацій, а також задати свої питання роботодавцям щодо можливостей проходження виробничих практик та майбутнього працевлаштування.
Представники адміністрації та викладачі коледжу були запрошені до участі у роботі Круглого столу «Спільні кроки аграрного бізнесу та освіти в підготовці фахівців», під час роботи якого обговорювались питання підвищення якості підготовки фахівців, упровадження дуальної освіти, можливості проходження студентами стажування та практики на базі провідних підприємств аграрної галузі тощо.
Ознайомившись із великою кількістю сучасної високотехнологічної техніки, кожен відвідувач мав можливість почерпнути щось нове, ознайомитися з інноваціями агробізнесу.
Поїздка як для студентів, так і для викладачів видалася не тільки цікавою, але й дуже корисною.
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи