День Європи

Щорічно в Україні у третю суботу травня відзначається День Європи. У Ніжині в цей день уже другий рік поспіль проходить захід «Євровулиця – вулиця вихідного дня», у рамках якого сьогодні були проведені такі заходи та виставки: фотовернісаж «Європа починається з любові до рідного міста»; «Родом з Ніжина. Їх знають у світі»; «Ніжин туристичний запрошує на гостини»; «Відкриваємо Європу через книгу»; покази дитячих колекцій моди; виставки – продажі майстрів; облаштовані території здоров’я, емоційної рівноваги, євроклубів, хендмейдів, прихильників скандинавської ходьби, євромікс: виступи музикантів, ді-джеїв, гуртів, поетів; танцювальні майстер-класи.

Студенти Ніжинського агротехнічного коледжу також долучилися до організації свята: провели квест, головним завданням якого було зібрати кольорові конверти з фотографіями визначних пам’яток Ніжина та розмістити їх на заздалегідь підготовленій мапі нашого міста. Учасники квесту змагалися не лише у швидкості й витривалості під час виконання завдань, але і в кмітливості, знанні історії, вмінні знаходити потрібну інформацію та спілкуватись з людьми, а також отримали масу позитивних емоцій.

Мешканці та гості Ніжина залишили на «студентській» мапі свої побажання місту, де зазначали, що готові допомагати змінювати його на краще. А ще студенти провели соціальне опитування перехожих стосовно історії Європейського Союзу та нашого міста і виявили, що більшість добре знають історію та нинішні проблеми Ніжина, яке бачать тільки як європейське місто, але не на словах, а на ділі.

Щиро вдячні всім учасникам «Євровулиці». Бажаємо миру нам і Україні, добробуту кожній родині, добра в кожне серце, процвітання нашому місту.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111