День вишиванки

Сьогодні, у велике християнське свято Вознесіння Господнього, колективи Ніжинського агротехнічного інституту і Ніжинського агротехнічного коледжу мали можливість насолоджуватися сучасною українською поезією. До нас завітали український поет, перекладач і літературний критик, голова Волинської обласної організації Національної спілки письменників України Петро Коропчук та молода талановита поетеса, голова Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України Наталія Кірячок, які, у рамках Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій…», відвідали наше древнє, багате на історичні події місто.

21 травня стало насиченим приємними та цікавими заходами: співробітники і студенти навчальних закладів долучилися до відзначення всеукраїнського свята – Дня вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Упевнені, що сьогодні ми започаткували ще одну добру традицію: відзначати День вишиванки щороку в третій четвер травня.

Викладачі та студенти стали організаторами та учасниками флеш-мобу «Перлина Україна» і разом у дворі інституту виконали танець. Після цього долучилися до загальноміської святкової ходи від собору Всіх Святих по вулиці Гоголівській до площі та разом з ніжинцями й гостями міста утворили живий величезний кольоровий вишиваний тризуб.

Наша сила – у нашій рідній землі, єдності та духовності.

Слава Україні!

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111