Фестиваль «Його величність, Ніжинський огірок»

17 вересня в парку ім. Тараса Шевченка відбулось урочисте відкриття четвертого професійного фестивалю огірка в рамках святкування Дня міста Ніжина.

На огорожі навколо центрального входу в парк розвернулася картинна галерея, персонажами якої став Його Величність Ніжинський Огірок. А на території парку діяв виставковий калейдоскоп: презентація виставок та виробів, присвячених ніжинському огірку, смачні страви з цих овочів, конкурси, дегустації, сюрпризи та цікава розважальна програма.

Студенти Ніжинського агротехнічного коледжу здивували відвідувачів ярмарку оригінальними рецептами, кондитерськими виробами, а також надзвичайно смачними соліннями, котрі здавна славлять нашу рідну землю. Студенти коледжу продемонстрували свою майстерність не тільки у приготуванні страв, але й у створенні гарних експонатів.

Офіційну частину фестивалю розпочав міський голова Анатолій Лінник, а продовжився фестиваль виступом молодих талантів міста.

Комісія, що складалась з «незалежних» представників, в тому числі й з керівництва Ніжина, провела дегустацію і визначила найкращих спеціалістів з приготування огіркових страв. Учасники фестивалю підтвердили, що ніжинська земля славиться майстрами оригінального огіркового промислу.

Закінчився ярмарок нагородженнями: за активну участь у виставці й збереження огіркового промислу керівництвом міста Ніжинський агротехнічний коледж був нагороджений декоративною тарілкою, а також подякою за збереження традицій землі Ніжинської в уславленні Огірка, небайдужість та любов до рідного краю.

Що до масштабності цьогорічного фестивалю, то було відзначено, що він набирає обертів і стає в один ряд з традиційним Покровським ярмарком.

Щиро дякуємо студентам та викладачам коледжу, які допомагали з підготовкою та брали участь у фестивалі!

Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111