ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГА – ОЗНАКА СУЧАСНОСТІ ОСВІТИ

       У рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» з 11 по 13 червня 2019 рокуна базі Мирогощанського аграрного коледжу проходив практичний семінар на тему «Двигуни, трансмісії та ходові частини сучасних тракторів» для викладачів спеціальності «Агроінженерія».  Метою проекту є поліпшення методів та змісту практичного навчання в аграрних коледжах України, забезпечення їх використання учасниками проекту та запровадження механізмів подальшого постійного удосконалення.  Партнерами щодо виконання проекту з українського боку є відібранічотири аграрні коледжі з регіональним розподілом, одним з яких є Мирогощанський аграрний коледж.

         До навчального закладу з'їхалися представники аграрних коледжів та технікумів з усієї України.  У роботі практичного семінару від нашого закладу брала участь Любов Дяченко, викладач дисципліни «Експлуатація машин і обладнання», голова циклової комісії транспортних технологій.

       Семінар розпочався з теоретичної підготовки викладачів. Лектор – професор, доктор інженерних наук Герман Кнехтгес,ознайомив учасників із сучасними типами двигунів, дав оцінку двигунів на підставі технічних характеристик, розглянув шляхи збільшення моторесурсу двигунів, охарактеризував функції сучасних коробок передач.

На другий день практичного семінару Герман Кнехтгеспроаналізуваввпливпоказників початкового, максимального та номінального крутного моментів на вибір двигунів. Звернув увагу на оптимальні показники витрати палива при номінальній частоті обертання ВВП. Корегування кожного параметру супроводжувалося жвавим обговоренням, поясненням нюансів налаштування.

        Під час виконання практичних заходів учасники семінару разом із професором Г.Кнехтгесомна практиці перевірили скорочення витрат пального шляхом регулювання тиску в шинах трактора.

        Заключний день семінару проходив на навчальній ділянці поля Мирогощанського аграрного коледжу, де присутніхознайомили з конструктивними особливостями трактора Джон Дір-8310. На демонстраційному майданчику Герман Кнехтгес  розповів про функціональні особливості дискової борони, залежність зношення елементів від швидкості руху трактора та складу ґрунтів, впливу зміни кута атаки дисків на грунт. Безпосередньо на полі  німецький експерт допоміг учасникам семінару перевірити якість роботи дискової борони, проводячи відповідні регулювання.
        Крім того, учасники семінару мали можливість ознайомитись із обладнанням лабораторії «Технічний сервіс в АПК», отриманого в рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» та прослухати майстер-клас щодо його використання від завідуючого лабораторією Левчука В.В.
       По закінченню семінару усі учасники отримали сертифікати. Обов’язково будемо намагатися впроваджувати у нашому навчальному закладі досвід, набутий під час семінару.
 
Любов Дяченко,
голова циклової комісії транспортних технологій

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111