Подорож до Львова

ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВА
       З 3 по 5 травня 2018 року відбулася подорож студентів групи КН-151 до знатного міста Лева.

       Місто Лева – це поєднання древньої архітектури і сучасності міста. Екскурсії стародавніми вулицями і незабутньої краси храмами здатна заворожити будь-кого. Під час огляду центральної частини міста студенти мали можливість поринути в історію старого Львову, який забудовувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста – кінця XVIII початку ХІХ ст.Бачили Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який входить до переліку найгарніших театрів Європи; пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці, де дізнались про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції, побачили місця зйомок фільму «Д’Артаньян і три мушкетери», зокрема, місце дуелі д’Артаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом; унікальну пам’ятку архітектури Домініканський костел, Собор Святого Юра дивував своєю величчю, Собор Святих Ольги та Єлизавети – своєю сучасністю.

Побували на площі Ринок – центральній площі міста, яка з давніх часів і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, відвідали львівську ратушу і мали можливість милуватись містом з висоти пташиного польоту.Побачили Латинський катедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, в якому відвідали службу на польській мові у супроводі органної музики; Успенську православну церкву, залишки середньовічних мурів, які охороняли місто та почули історію захоплення міста шведами у 1704 р., побували в старому єврейському кварталі, побачили багато цікавих кав’ярень, почули безліч легенд, які з ними пов’язані.

       Екскурсія в національний музей-заповідник «Личаківський цвинтар» – місце, де вічність та мистецтво злились в одне ціле, – ніколи не забудеться.Поряд з романтичними і містичними історіями, Личаківський цвинтар є справжньою скарбницею неповторних скульптур і надгробних пам’ятників. Перші поховання тут відбулися ще в 13 столітті, а саме кладовище було офіційно закладено в 1786 році.Зараз тут налічується три тисячі надгробків, авторами яких є Антон і Йоганн Шімзерів, ГартманВітвер, Пауль Еутеле, Сергій Литвиненко, ТадеушБаронч, Григорій Кузневич і інші.

Далеко не всі гості Львова замислюються, що Львів може ховати свої таємниці не лише в свої вузьких вуличках, сквериках чи спорудах, а навіть і глибоко під бруківкою. І там студентам теж довелося побувати. Це і підземелля Аптеки-музею, підземелля Домініканського монастиря – одні з найстаріших підземель Львова.
       Приїхавши додому ми вже сумували за Львовом і мріяли про наступну подорож, адже місто має ще багато визначних, таємничих і романтичних місць. До зустрічі, Леве!!
 
Оксана Кулик, класний керівник групи КН-151

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111