Профорієнтаційна робота продовжується!

14 листопада 2016 року відбувся черговий виїзд викладачів Ніжинського агротехнічного коледжу з метою проведення профорієнтаційної роботи в освітніх закладах Ніжинського району.

Маршрутом передбачалось відвідати загальноосвітні навчальні заклади північної, південної та центральної частини Ніжинського району. В ході поїздки викладачі коледжу Олександр Кириченко та Станіслав Дейнека поспілкувалися з учнями Вертіївської, Велико Кошелівської, Черняхівської, Крутянської, Перебудовської, Безуглівської, Талалаївської та Лосинівської ЗОШ.

Дякуємо представникам адміністрації та колективам названих шкіл за надану можливість та сприяння розповсюдженню інформації про навчальний заклад серед школярів.

Інформація стосувалася спеціальностей підготовки, матеріального забезпечення, практичного навчання, соціально-побутових умов, правил прийому на 2016 рік. Також наголошувалося на перевагах та перспективах навчання в нашому коледжі, а саме: досвідчений педагогічний персонал, потужна матеріально-технічна база, зручність транспортного сполучення, різноманітність студентських спортивних секцій та художніх гуртків, представники яких беруть учать у багатьох конкурсах. Учнів проінформовано про те, що вони мають можливість проходити виробничі практики за місцем проживання, якщо там є потужні сільськогосподарські підприємства, що дає можливість для їх подальшого працевлаштування.

Приємно вразило те, що про наш навчальний заклад добре знають і бажають вступати на навчання. Учням, які вже визначились із подальшим вступом до нашого коледжу, представники закладу надали більш змістовну інформацію щодо умов вступу.

Запрошуємо всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться 19 березня об 11.00 за адресою: м. Ніжин, вул. Шевченка, 10.

Запрошуємо до нас, наші шановні абітурієнти!

Олександр Кириченко, голова циклової комісії
технічного сервісу та експлуатації машин і обладнання

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111