Семінар завідувачів бібліотек аграрних навчальних закладів

21-22 вересня на базі Вінницького національного аграрного університету відбувся семінар завідувачів та директорів аграрних навчальних закладів «Роль бібліотек вищих навчальних закладів у формуванні сучасного інформаційного середовища. Досвід, проблеми та перспективи».

Зі словами вітання до учасників семінару звернулася Л.М. Спірідонова, проректор з виховної роботи та гуманітарної політики ВНАУ, про роботу наукової бібліотеки ВНАУ розповіла М.В., Кондратова, директор бібліотеки, Слотюк Г.М., заступник директора ОНУНБ ім. К.А. Тімірязєва, презентувала присутнім книгу «Дизайн бібліотек» (на основі європейського досвіду). Також до уваги всіх присутніх було представлено Міжнародну грантову програму «Бібліоміст». Учасники семінару мали змогу побачити як створюються, зберігаються та використовуються бібліографічні електронні ресурси, обмінювалися технологіями створення буктрейлера. Обговорювали важливі питання щодо електронних бібліотек у сучасних ВНЗ, бібліотек у системі модернізації вищої освіти на прикладі бібліотеки Вільнюського університету.

Гостинно зустрічала учасників семінару і бібліотека Технологічно-промислового коледжу ВНАУ, де пройшла бібліотечна година «Життя і творчість М. Коцюбинського на Вінничині».

Бібліотекарі мали змогу відвідати Національний музей-садибу видатного вченого, геніального хірурга, анатома, творця воєнно-польової хірургії Миколи Івановича Пирогова, літературно-меморіальний музей М. М. Коцюбинського та знаменитий Вінницький фонтан.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111