СПАРТАКІАДА - 2016

06 січня 2016 року, в канун великого свята – Різдва Христова, в приміщенні спортивного залу за багаторічною традицією відбулася Спартакіада викладачів Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу. Як тільки учасники «вишикувались» та стали «струнко», до вітального слова запросили головного гостя й суддю-Діда Мороза, який привітав присутніх з Новорічними та Різдвяними святами.

В заході прийняли участь усі бажаючі, не звертаючи уваги ані на вік, ані на посади та наукові звання: з радістю та дитячим задором поринули присутні в атмосферу веселих спортивних змагань та конкурсів.

Всі учасники розподілилися на три команди: «Снігурі», «Аватари» та «Ялинки»; членами журі були досвідчені викладачі фізичного виховання інституту та коледжу, яким в нелегкій справі допомагали активні вболівальники.

Після досить нелегких випробувань, було справедливо визначено переможців Різдвяної спартакіади й розподілено призові місця:

  • І місце зайняла команда «Ялинки»;
  • ІІ місце розподілили між собою команди «Снігурі» та «Аватари».

Всі команди-учасники змагань та найактивніші вболівальники були нагороджені солодкими призами.

Дякуємо викладачам фізичного виховання за чудову організацію Спартакіади, а також усім учасникам та вболівальникам за те, що подарували заряд гарного настрою!

Подальших успіхів й натхнення, гарних Різдвяних свят!

Булавенко Юрій, викладач фізичного виховання

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111