Стартувала вступна кампанія 2014

Уже четвертий день триває прийом документів до вишів України. То ж ми вирішили поцікавитися у абітурієнтів і їхніх батьків «як воно, вступати у 2014»?
 
Учорашні школярі чесно відповідають, що втомилися за цей період, адже як правило, подають документи до декількох ВНЗ, а дорога втомлює. «У Вас в цьому плані легше: і в місті легко зорієнтуватися, і документи подати відносно швидко і просто». І для батьків, як вони нам говорили, важливо, щоб дитина навчалася «поближче до дому».
   
На запитання «Звідки Ви дізналися про наш навчальний заклад?» почули різноманітні відповіді: хтось від своїх друзів і земляків, які вже тут навчаються або раніше навчалися, хтось із соціальних мереж, а хтось із профорієнтаційних виїздів.
 
Загалом, ми звикли говорити про вступну кампанію мовою цифр і статистики, бо так вимагає сучасне життя. Та не можемо забувати і про людяність…
   
Саме тому до послуг абітурієнтів та батьків поруч з приймальною комісією працює їдальня інституту. А якщо Ви розгубилися чи Вам потрібна допомога – сміливо звертайтеся до секретарів приймальної комісії, чергових викладачів та представників Студентської ради. Адже наша робота – навчати Вас і створювати комфортні умови з першого дня вашого перебування у Коледжі Ніжинського агротехнічного інституту.
 
Успіхів Вам, абітурієнти, і до зустрічі Першого вересня!!!

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111