«Студентська весна - 2015»

29 квітня 2015 року на базі Коледжу економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулося традиційне свято молодіжної творчості – обласний огляд-конкурс «Студентська весна - 2015». Він проводився за такими номінаціями: «Художнє виконавство», «Бардівська пісня», «Хореографічне мистецтво» та «Літературна творчість». Оцінювало таланти студентів компетентне журі, доречі до його складу увійшли й викладачі Ніжинського училища культури та мистецтв імені Марії Заньковецької.

У номінації «Художнє виконавство» наш навчальний заклад представляв Сергій Юскевич, який вразив журі та всю глядацьку залу своїм співом. Номінація «Хореографічне мистецтво» була представлена ансамблем танцю «Angel», який поєднав у собі номери народної та сучасної хореографії.

Творчі студентські колективи вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Чернігівської області, показали високий рівень художньої майстерності, естетичного смаку, сценічної культури, та найголовніше – розкрили свої таланти в багатьох видах і жанрах мистецтва.

Вітаємо наших талановитих студентів: Сергія Юскевича за зайняте І місце та учасників ансамблю "Angel" за зйняте ІІІ місце, адже вони вкотре довели, що є сучасними і креативними, стильними і розумними, вихованими і освіченими особистостями. Бажаємо їм творчого натхнення, вагомих здобутків та невпинного руху вперед.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111