20 квітня відбувся відкритий семінар на тему: «Чорнобиль – 30 років поспіль». В семінарі взяли участь студенти другого курсу. Особливо хочеться подякувати тим студентам, які підготували цікаві доповіді та презентації про Чорнобильську катастрофу, зокрема: Падуну Денису (АН141), Коваленко Катерині (ОН141), Кротенко Валентині (ОН141), Веремей Анастасії (ОН141). Семінар завершив документальний фільм «Чорнобиль. Як це було», який історичними кадрами нагадав про трагічні події 1986 року і всіх присутніх змусив відчути жахливість далекого квітня тридцятирічної давнини.
Окрема подяка всім групам, які підготували плакати, присвячені Чорнобильській трагедії.
Ірина Савченко,
викладач екології та безпеки життєдіяльності
![](/media/foto/news/news_2016_064_001.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_005.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_064_009.jpg)