Відзначення Дня визволення Ніжина

15 вересня Ніжин святкує сімдесят третю річницю з Дня визволення міста від фашистської навали.

15 вересня Ніжин святкує сімдесят третю річницю з Дня визволення міста від фашистської навали.

В цей день традиційно, починаючи з вулиці Гоголівської, центральної вулиці міста, святкова колона з ветеранів Другої Світової війни, учнів, студентів та працівників навчальних закладів, військових й учасників АТО, працівників різних установ та організацій, звичайних перехожих на чолі з представниками міської влади Ніжина, крокувала до Вічного вогню.

Учасниками ходи були студенти, викладачі та співробітники Ніжинського агротехнічного коледжу.

На мітингу до присутніх звернулися міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола та Почесний громадянин Чернігівської області, учасник партизанського з’єднання «За Батьківщину», член президії міської ради ветеранів Петро Крапив’янський. Офіційну частину заходу, вшанування пам’яті визволителів та покладання квітів, продовжила концертна програма. Під кінець свята жителі міста та його гості заспівали Гімн України у супроводі духового оркестру…

На превеликий жаль, серед нас вже залишилися одиниці учасників бойових дій, які під час Другої Світової війни брали участь у визволені міста Ніжина, кого ми можемо назвати героями- переможцями, дітьми війни, ті, хто в той жахливий час зустрічав свою юність, дивлячись в очі смерті на фронті або в тилу. Ми вклоняємося перед подвигом наших дідів та прадідів за їхню мужність, силу, волю й низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих.

Та на жаль, через стільки років війна знову прийшла на нашу землю, в нашу країну. І нині на Сході України наші військові мужньо боронять рідну землю, захищають мир і спокій. І хоча наше місто не чує пострілів, живе мирним повсякденним життям, його сини також поряд з іншими українцями стоять на стражі нашого спокою і намагаються ціною власного життя зберегти мир і свободу нашої держави! Нинішнє і майбутнє покоління ніколи не повинні забути цей подвиг, цінити, пам’ятати й примножувати традиції свого міста, свого народу, своєї Батьківщини! Слава героям! Слава нашому місту Ніжин!

Слава Україні!

Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111