ВІДЗНАЧЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ КОЛЕДЖУ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

       В листопаді вся країна, весь український народ відзначає День працівників сільського господарства.
       Аграрна галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.
       Сьогодні, 18 листопада, у Ніжинському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося відзначення співробітників коледжу з нагоди Дня працівників сільського господарства.
       З вітальним словом і щирими побажаннями до присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка вручила грамоти та подяки за сумлінну роботу, відповідальне ставлення до посадових обов’язків, зміцнення матеріально-технічної бази коледжу та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

 

       З професійним святом співробітників коледжу також привітав голова профспілкового комітету Петро Дейкун, доповнивши відзнаки грошовими винагородами.

 

Колектив ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» щиро вітає колег із Днем працівників сільського господарства! Бажаємо, щоб ваше життя було світлим і сонячним, а цілеспрямованість та енергійність допомагали у досягненні нових висот! Дякуємо вам за нелегку, але таку потрібну всім нам працю! Миру, благополуччя, щастя та злагоди!
Ковтун Ганна,
культорганізатор коледжу

 

 

 

 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111