ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ВОРКШОПУ DAAD ERASMUS+

       З 24 по 26 травня 2023 року Вінницький національний аграрний університет приймав учасників воркшопу DAAD ERASMUS+ «Підтримка цифровізації українських аграрних університетів». Від Ніжинського фахового коледжу НУБіП України участь у заході взяли викладачі циклової комісії з комп’ютерної інженерії Євген Іванов та Дмитро Кочур.

       Тематику занять, в загальних рисах, можна окреслити наступним чином:
  • навчання, викладання та оцінювання для працевлаштування;
  • цифрові підходи до навчання, викладання та оцінювання;
  • виклики та рішення для впровадження інтерактивної онлайн-освіти.
       Програма воркшопу була дуже насиченою і надзвичайно цікавою: це і онлайн-навчання від Нікі ван Веггел (Nieky van Veggel), старшого викладача з охорони здоров'я тварин із Writtle University College (Великобританія); і спілкування з професором німецького Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф  (HSWT) Ральфом Шлаудерером.

       Крім того, учасники заходу мали чудову нагоду ближче познайомитися з Вінницьким національним аграрним університетом та відвідати його інноваційні платформи, які безсумнівно є гордістю закладу вищої освіти. Серед різноманітних заходів гостям була запропонована насичена екскурсійна програма, в рамках якої відвідали Навчально-дослідницький центр ВНАУ-FRENDT «Геоінформаційні системи в агроінженерії» – європейську модель впровадження цифрових технологій у систему підготовки інженерних кадрів для АПК України. Презентував даний центр декан інженерно-технологічного факультету Віталій Яропуд. Проректор з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності, д.е.н., професор Інна Гончарук представила учасникам міжнародної події науково-педагогічний потенціал університету. Гості також познайомилися з науковою школою д.е.н., професора, академіка НААН України Григорія Калетніка та публікаційною активністю вчених ВНАУ. Завершилося знайомство з базою університету оглядом новинок в роботі читального залу закладу.
       Після закінчення робочого дня учасники тренінгу відвідали національний музей-садибу М.І.Пирогова, що є візитівкою міста Вінниці.

       Занурення в атмосферу минулого, захоплюючі враження майже переносять нас на півтора століття назад і змушують задуматися, скільки ще ми повинні дізнатися про свою історію, скільки невідомого та таємничого повинні ще відвідати...

       Прогулюючись столітніми алеями садиби «Вишня», вдихаючи сповнений аромат цвітіння сотень сортів бузку, насолоджуючись неперевершеною красою Подільського краю, серце наповнюється великою гордістю за нашу величну історію та її видатних особистостей.

       Після закінчення другого робочого дня учасники тренінгу відвідали руїни ставки Адольфа Гітлера «Вервольф», що під Вінницею, які представляють собою розкидані в лісі величезні брили залізобетону. Зараз це Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму.

       Щиро дякуємо адміністрації університету, організаторам тренінгу та екскурсоводам музею за професіоналізм, чудову організацію заходів, неперевершений талант і збереження національно-культурної спадщини України.
 
Євген Іванов, Дмитро Кочур,
викладачі циклової комісії з комп’ютерної інженерії

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111