7 жовтня 2016 року біля навчального корпусу Ніжинського агротехнічного коледжу відбулося традиційне дійство – виставка-ярмарок «Барви осені – 2016», метою якої було посилення патріотичного виховання й національного світогляду студентської молоді через пізнання українського народного мистецтва.
Студенти та класні керівники навчальних груп проявили неабиякий художній смак і креативність під час виконання зразків художньої творчості та прикладного мистецтва з використанням як традиційних, так і сучасних матеріалів й технік виконання, а саме: техніка квілінг та оригамі, різьблення по дереву тощо. Всі бажаючі мали змогу скуштувати страви української кухні та кондитерські вироби власного приготування.
Окрасою цього свята стали вироби з овочів, меду та квітів. Квіткові композиції захоплювали своєю чарівністю та красою, а вироби з гарбуза й огірка дивували перехожих своєю оригінальністю задуму.
Студентство радо вітало всіх присутніх, пригощало традиційними українськими стравами, торгувало, одним словом, ярмаркувало.
Всі учасники, організатори і гості свята отримали безліч позитивних емоцій та задоволення. Саме тому можемо вважати – щорічний ярмарок вдався на славу, тому й наступного року будемо раді бачити всіх бажаючих на наших «Барвах осені».
А вже наступного дня, 8 жовтня, студентів коледжу можна було бачити на міському Покровському ярмарку, де мешканці та гості міста мали змогу отримати буклети і детальну інформацію щодо навчання в нашому навчальному закладі.
Адміністрація коледжу висловлює щиру вдячність викладацькому та студентському колективам коледжу за активну участь в організації та проведенні заходу!
Альона Пархоменко, культорганізатор
![](/media/foto/news/news_2016_156_001.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_002.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_003.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_004.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_005.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_006.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_007.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_008.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_009.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_010.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_011.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_012.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_013.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_014.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_015.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_016.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_017.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_018.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_019.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_020.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_021.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_022.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_023.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_024.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_025.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_026.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_027.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_028.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_029.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_030.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_031.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_032.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_033.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_034.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_035.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_036.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_037.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_038.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_039.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_040.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_041.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_042.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_043.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_044.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_045.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_046.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_047.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_048.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_049.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_050.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_156_051.JPG)