ВІТАЄМО команду коледжу за зайняте ІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу!

15 березня 2016 року згідно з листом Чернігівської обласної організації ФСТ «Колос» АПК України та графіком проведення Всеукраїнських фінальних та обласних змагань серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Мінагрополітики у 2015-2016 навчальному році команда Ніжинського агротехнічного коледжу під керівництвом досвідченого наставника, викладача вищої категорії, тренера Віктора Кузьміна брала участь в обласних змаганнях з баскетболу, які були організовані на базі спортивного комплексу Ніжинського агротехнічного коледжу.

У змаганнях брали участь команди ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж», Чернігівського кооперативного технікуму, Прилуцького агротехнічного коледжу.

Після напруженого, але цікавого протистояння, коли рахунок змінювався кожної миті й значення мав кожен закинутий у кільце мʼяч, місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Чернігівського кооперативного технікуму;
ІІ місце – команда Ніжинського агротехнічного коледжу;
ІІІ місце – команда Прилуцького агротехнічного коледжу.

Вітаємо команду коледжу й тренера з почесним ІІ місцем, яке стало квитком на Всеукраїнські змагання з баскетболу, що будуть проходити в м. Біла Церква наприкінці березня 2016 року.

То ж бажаємо спортсменам якнайкраще підготуватися до наступного етапу й вибороти перемогу!

Адміністрація Ніжинського агротехнічного коледжу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111