24 листопада 2016 року студентська рада коледжу за підтримки адміністрації та профкому провела щорічний брейн-ринг «Віват, інтелект!».
Інтелектуальну гру було проведено з метою підвищити інтерес до навчання, викликати бажання поглибити знання шляхом самоосвіти, вміння злагоджено діяти в команді.
Порядок участі у грі серед 6 команд-першокурсників визначили шляхом жеребкування. Питання були підібрані цікаві, студенти максимально уважно вслуховувались у завдання, і досить завзято на них відповідали. Журі відмітило високий рівень підготовленості учасників та розподілило місця наступним чином:
- І місце – група МС161ск;
- ІІ місце – група АН161;
- ІІІ місце – група ПС161;
- IV місце – група МН161;
- V місце – групи КН161;
- VI місце – група ОН161.
Призери та учасники брейн-рингу були відзначені грамотами та солодкими подарунками.