ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТУДЕНТСЬКА НАУКА У XXІ СТОЛІТТІ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ ТА МАЙБУТНІ ПЕРСПЕКТИВИ»

       29 жовтня 2024 року в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентська наука у XXІ столітті: виклики, проблеми та майбутні перспективи».
       Роботу конференції було організовано за напрямами:
1. Актуальні питання філологічних та суспільних наук: теорія та практика.
2. Динаміка розвитку інновацій та їх вплив на природничі науки.
3. Сучасні тенденції та перспективи підготовки фахівців у галузі агроінженерії та транспортних технологій.
4. Цифрові технології в енергетиці, автоматизації та робототехніці.
5. ІТ-простір сьогодення: тенденції, інновації та перспективи розвитку.
6. Економічний розвиток та фінансова стабільність в Україні.
7. Військово-патріотичне та фізичне виховання здобувачів освіти.
       Учасниками конференції стали майже 100 осіб – представників 13 закладів вищої та фахової передвищої освіти України з 8 її областей: Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської.
       З вітальним словом до присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка привітала учасників конференції з початком її роботи. Звернула увагу студентського товариства на те, що коли є бажання і розуміння того, що потрібно розвиватися, щоб бути успішним в майбутньому, тоді не треба гаяти час вже сьогодні. Здобувачі освіти мають брати участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах, тренінгах, уже починаючи з першого курсу, адже при підготовці до таких заходів ефективною є робота з літературними джерелами, стилістичне оформлення виступу або наукової статті до збірника, використання в доповіді презентаційних технологій, узагальнення отриманих результатів – запорука майстерності та професійного зростання в майбутньому.

       Юні науковці представили свої доповіді, у яких було розкрито їх бачення щодо майбутнього розвитку освіти й науки в Україні; сучасних освітніх викликів; проблем забезпечення прав людини в Україні в умовах війни; особливостей дуальної освіти; фальсифікації історії, як засобу російської пропаганди; військово-патріотичного виховання молоді засобами освітнього компонента «Захист України»; наративів російської пропаганди, як способу нищення українців; перспектив розвитку комп'ютерів та їхнього впливу на майбутнє; динаміки розвитку геоінформаційних систем картографії; молодіжного сленгу в Україні; фізики та енергетичних інновацій; впливу військової техніки на навколишнє середовищ в Україні; перспектив розвитку квантових технологій; використання бензинових генераторів в умовах російського енергетичного терору; сучасного обладнання для підготовки агроінженера; функціонування транспортно-експедиторського сектору України в умовах воєнного стану; управління пасажирським автомобільним транспортом; впровадження електронного квитка в містах України; ролі та значення діагностики в процесі технічного обслуговування машин; впливу відновлюваних джерел енергії на збереження природних ресурсів та екологію; особливостей використання штучного інтелекту у системах електропостачання; проблем електрогенерації в умовах війни; ролі інноваційних структур в економічному розвитку країни; впливу військової агресії країни-терориста на стан економіки України; організації промислового виробництва в умовах нестабільної економіки; фізичного виховання та формування патріотичної свідомості молоді тощо.

       З точки зору змісту, конференція відрізнялася виключно широким колом питань і достатньо професійним рівнем її учасників. Присутні ділилися результатами власних досліджень та переймали досвід інших учасників. Актуальність представлених доповідей викликала досить жваві обговорення і дискусії учасників заходу.

       За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів та висвітлений на офіційному сайті коледжу за посиланням https://natc.org.ua/content/konferenciji-2024.
       Дякуємо учасникам з інших закладів освіти та їхнім науковим керівникам за активну участь у роботі конференції та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
       Студентам бажаємо подальших наукових та творчих здобутків, натхнення й необмежених можливостей у подальшому розвитку й професійному зростанні!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з
навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111