Засідання Педагогічної ради коледжу

28 січня 2016 року в Ніжинському агротехнічному коледжі відбулося чергове засідання Педагогічної ради. Відкрила засідання директор коледжу Олена Литовченко, яка проінформувала присутніх про стан матеріально-технічної бази навчального закладу, той значний обсяг робіт, який було виконано колективом щодо облаштування навчального корпусу, прилеглої території й окремих приміщень студентського гуртожитку; визначила основні завдання на 2016 рік.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Шеїн представила на розгляд і затвердження Педагогічної ради рейтинг педагогічних працівників коледжу за 2015 рік. Попередньо було внесено доповнення та уточнення у формулювання деяких позицій відповідних розділів рейтингу, враховуючи зауваження та побажання членів колективу.

Про стан та шляхи поліпшення якості викладання фахових дисциплін зі спеціальностей «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі», «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» доповіла голова циклової комісії з обслуговування та ремонту електротехнічних установок і систем автоматизації АПВ Наталія Соломко, яка проаналізувала результати зимової заліково-екзаменаційної сесії студентів вищевказаних спеціальностей, детально зупинилася на навчально-методичній та науковій роботі викладачів циклової комісії, ознайомила з планами на поточний рік.

До членів Педагогічної ради звернувся керівник фізичного виховання Юрій Булавенко, який ознайомив з підсумками обласних та Всеукраїнських змагань, що проводилися протягом 2015 року, подякував викладачам циклової комісії фізичного виховання за допомогу в підготовці студентів до змагань різного рівня й визначив пріоритетні напрями роботи комісії на 2016 рік.

На засіданні розглядалися також інші питання життєдіяльності коледжу.

Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111