Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України».
На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України. Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.
І саме в цей день, 6 грудня, у Ніжинському агротехнічному коледжі відбулися спортивні змагання, присвячені 25 річниці Збройних Сил України, які сприяли згуртуванню студентського колективу, розвитку фізичних якостей: сили, швидкості та спритності. Основною метою проведення змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби, взаємоповаги один до одного та взаєморозуміння.
Студенти перших курсів змагалися в особистій та командній першостях за такими напрямками: силове триборство (жим та поштовх гирі, армреслінг), естафета та перетягування канату.
У силовому триборстві переможцями стали:
– у ваговій категорії до 70 кг:
- І місце – Артюх Олександр (група ЕН161);
- ІІ місце – Антоненко Антон (група ОН161);
- ІІІ місце – Круглик Костянтин (група ЕН161).
– у ваговій категорії до 80 кг:
- І місце – Драч Андрій (група МН161);
- ІІ місце – В’юницький Віталій (група ЕН161);
- ІІІ місце – В’юницький Володимир (група ЕН161).
– у ваговій категорії більше 80 кг:
- І місце – Самардак Ярослав (група МС161ск);
- ІІ місце – Липка Ігор (група МС161ск);
- ІІІ місце – Бугай Олег (група ЕН161).
За результатами естафети та перетягування канату місця розподілилися таким чином:
- І місце виборола команда групи МС161ск;
- ІІ місце – команда групи ПС161;
- ІІІ місце – команда групи ЕН161.
Задоволення від оригінальних та досконало продуманих змагань отримали як самі учасники, так і їх уболівальники. Всі переможці отримали грамоти, медалі та солодкі призи.
Дякуємо викладачам циклової комісії фізичного виховання за чудову організацію свята.
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів! Бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!
![](/media/foto/news/news_2016_217_001.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_002.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_003.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_004.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_005.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_006.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_007.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_008.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_009.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_010.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_011.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_012.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_013.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_014.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_015.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_016.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_017.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_018.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_019.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_020.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_001.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_021.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_022.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_023.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_024.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_025.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_026.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_027.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_028.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_029.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_030.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_001.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_031.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_032.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_033.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_034.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_035.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_036.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_037.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_038.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_039.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_040.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_001.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_041.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_042.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_043.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_044.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_045.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_046.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_047.JPG)
![](/media/foto/news/news_2016_217_048.JPG)