Звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування

05 травня 2015 року пройшла звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» на якій були присутні активи усіх академічних груп навчального закладу, серед запрошених – директор Литовченко О.В та представники адміністрації.

Згідно з порядком денним присутні заслухали та обговорили звіти усіх членів студентської ради. Учасників конференції особливо зацікавила презентація голови інформаційного сектору Владислава, який не лише виконав розроблений ним план заходів, а й вніс на розгляд студентів і адміністрації цікаві та перспективні пропозиції.

Виступи кандидатів у члени студентської ради відзначалися цікавим викладом та логічною розстановко пріоритетних завдань для студентського колективу коледжу.

Після проведення таємного голосування щодо обрання голови студентської ради кращі студенти та групи коледжу були відзначені грамотами за перемогу в усіх номінаціях виставки-ярмарку «Великодній кошик» та конкурсу плакатів, який проводився в рамках тижня безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

На завершення директор навчального закладу подякувала членам студентської ради за роботу. Висловила надію на майбутню плідну співпрацю з органами студентського самоврядування та запевнила, що готова всіляко підтримувати нові креативні ідеї та починання студентів.

Вітаємо оновлений склад студентської ради та її новообрану голову студентку другого курсу відділення економіки, логістики та інформаційних систем Панченко Катерину. Бажаємо всім терпіння, успіхів та вагомих здобутків.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111