Усі ми знаємо, що студентське життя не обмежується навчально-виховним процесом. Студенти мають можливість взяти участь у різних інтелектуальних та спортивних змаганнях, конкурсах, флеш-мобах, майстер-класах тощо. Члени Студентської ради Ніжинського агротехнічного коледжу запровадили нову традицію – проведення турніру з комп’ютерної гри Сounter-Strike 1.6 . Суть гри полягає у протистоянні двох команд: терористів (Terrorist forces, TF) і спецпризначенців (Counter-Terrorist forces, CT).
У турнірі «Сounter-Strike» взяли участь 10 команд (по п’ять осіб), сформованих зі студентів Ніжинського агротехнічного коледжу та Ніжинського агротехнічного інституту. Підтримати своїх друзів – учасників турніру прийшли і вболівальники.
Усі учасники отримали масу задоволення та позитивних емоцій, кожен відчув на собі дух суперництва та жагу до перемоги.
У результаті турніру перемогла Команда № 1, яка отримала незабутні враження, бурхливі оплески та грошову винагороду.
Вітаємо переможців і бажаємо щоб приймати участь у військових операціях вам доводилося лише в комп’ютерних іграх.
Дякуємо учасникам, вболівальникам, а особливо організаторам турніру: Грушину Андрію, Самойленку Владиславу та Шадурі Максиму.
![Сounter-Strike](/media/foto/nevs/nevs_2015_024_1.jpg)
![Сounter-Strike](/media/foto/nevs/nevs_2015_024_2.jpg)
![Сounter-Strike](/media/foto/nevs/nevs_2015_024_3.jpg)
![Сounter-Strike](/media/foto/nevs/nevs_2015_024_4.jpg)
![Сounter-Strike](/media/foto/nevs/nevs_2015_024_5.jpg)
![Сounter-Strike](/media/foto/nevs/nevs_2015_024_6.jpg)
![Сounter-Strike](/media/foto/nevs/nevs_2015_024_7.jpg)