Студентське життя цікаве і різноманітне. Це не тільки відвідування лекцій, підготовка до семінарських та лабораторних занять, заліки та іспити. Це роки міцної студентської дружби, першого кохання і, звичайно, цікавих мандрівок.
Такою незабутньою подорожжю залишиться в пам`яті студентів груп ЕН131 та ОН141 поїздка до древнього Кам`янець-Подільського. Це місто поступається лише Києву та Львову за кількістю пам`яток архітектури (145), місто, де кожна вулиця – це історія, а кожен будинок – це пам`ятник.
Подорож була дійсно захоплюючою: середньовічні замки і фортеці, православні храми і католицьки костели. Студенти відчули себе справжніми середньовічними лицарями.
Екскурсія була проведена згідно плану навчальної дисципліни «Культурологія».
Організатори екскурсії класні керівники груп Іванченко Ірина Григорівна, Романенко Тетяна Василівна.
І.Г.Іванченко
Т.В.Романенко
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_001.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_002.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_003.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_004.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_005.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_006.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_007.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_008.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_009.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_010.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_011.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_012.JPG)
![](/media/foto/nevs/nevs_2015_094_013.JPG)