Із святом весни, краси і любові! З 8 березня!

Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,
Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
То ж лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!

Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну…за яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є жіноче свято.

Чому саме 8 Березня? З історії відомо, що в 1857 році Клара Цеткін вивела на вулиці Нью-Йорка жінок, які стукали в каструлі і вимагали кращого життя. Їх можна зрозуміти. Жінки у той час працювали по 14-16 годин.

Але який чудовий час вибрала ця Клара! Початок весни.

І сьогодні нам вже зовсім неважливо, коли і хто придумав відзначати жіночий день.

Виявляється, що ще в древньому Римі було прийнято відзначати жіночий день. Навіть, рабині в цей день отримували вихідний і якісь подарунки. А знатні римлянки вдягали святкові вбрання і йшли в храм богині весни.

І те, що жіноче свято в Римі відзначалось на початку весни, зрозуміло. Саме жінка дає нове життя. Саме весна – початок нового життя в природі.

Адміністрація Ніжинського агротехнічного коледжу щиро вітає всіх студенток та співробітниць з Міжнародним жіночим днем! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху.

Хочемо побажати вам справжнього кохання, міцного здоров'я, щастя та здійснення всіх бажань; щоб чоловіки, які вас оточують, виконували всі ваші капризи і ви відчували себе справжніми принцесами.

Сьогодні в Ніжинському агротехнічному коледжі відбувся святковий концерт, присвячений 8 Березня. І чудова весняна погода, і красиві емоційні пісні, і енергійні танці, і щирі вірші – все сприяло піднесеному святковому настрою жінок.

Зі святом вас, дорогі!

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111