Щороку в травні колективи інституту і коледжу відзначають День Перемоги над нацизмом. Не став винятком і нинішній рік. Сьогодні студенти та викладачі наших навчальних закладів взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
![](/media/foto/news/news_2016_075_002.jpg)
Серед почесних гостей заходу обласний благочинний, митрофорний протоієрей, настоятель собору Всіх Святих, капелан, наш духівник отець Сергій, військовослужбовець 128 гірсько-піхотної штурмової бригади Ігор Кислий, співробітники інституту і коледжу – учасники бойових дій на сході України, ветерани праці, діти війни.
![](/media/foto/news/news_2016_075_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_005.jpg)
Нині серед нас залишилося дуже мало тих, хто у воєнні роки наближав День Перемоги над нацизмом, хто в той жахливий час зустрічав свою юність, дивлячись в очі смерті на фронті або в тилу, у рабському фашистському полоні.
Ми закликаємо всіх згадати в молитвах Героїв далеких років та подій сьогодення, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять про невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Вітаємо зі святом всіх вас щиро!
Живіть здорові в щасті і в добрі!
Бажаємо усім любові й миру
На нашій рідній і святій землі!
![](/media/foto/news/news_2016_075_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_075_013.jpg)