ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ – ЦЕ СВЯТО ЗНАНЬ, ОСВІТИ, НАУКИ!

День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. День знань – подія актуальна та урочиста, де новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя.

31 серпня в Ніжинському агротехнічному коледжі спільно з Ніжинським агротехнічним інститутом відбулися урочистості з нагоди Дня Знань та посвяти в першокурсники. Цього року лави студентів поповнилися новим набором кращих із кращих, що змогли пройти всі випробування вступної кампанії 2016 року.

З вітальним словом до першокурсників, їхніх батьків, викладацького колективу та всіх присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка побажала першокурсникам успіхів на новій стежині, всім здоров´я, миру, злагоди; розповіла про традиції, що вже склалися за короткий період існування навчального закладу.

Шанованими гостями урочистостей були перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур та голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, директор приватного сільськогосподарського підприємства «Пісківське» Валерій Колоша, випускник навчального закладу 1976 року, заступник директора ТОВ «Сервіс-ЛІК» Олександр Лесенко та директор ФОП «Насібов Р.Ю.» Рустам Насібов.

Благословити першокурсників на успішне навчання завітав наш духівник, палкий патріот України, волонтер, капелан, обласний благочинний Чернігівської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, настоятель кафедрального храму Всіх Святих отець Сергій.

Грамоти та подяки були вручені найкращим серед викладачів та студентів за сумлінну працю, навчання та спортивні досягнення. І ось нарешті настала хвилююча мить – вручення Ключа знань, Залікової книжки та Студентського квитка – вслід за якою роздалося трикратне «Клянемося! Клянемося! Клянемося!». Прозвучало напутнє слово від матері першокурсника, адже саме батьки зробили все для того, щоб їхня дитина здобувала знання, стала студентом та в майбутньому працювала на благо рідної держави.

І ось вже із залу виходять не абітурієнти, а справжні студенти Ніжинського агротехнічного коледжу!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед студентами нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

То ж ще раз зі святом, наші любі першокурсники! Наснаги вам, мудрості, терпіння, віри, любові та мирного неба над головою! В добру путь і в добрий час!

Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111