31 серпня напередодні Дня знань в Національному університеті біоресурсів і природокористування України за рішенням вченої ради урочисто відзначили нагородами кращих працівників університету. За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у навчально-методичну роботу, зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу та з нагоди Дня знань присвоєно почесне звання «Заслужений педагогічний працівник НУБіП України» викладачу, голові циклової комісії загальнотехнічних дисциплін ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» Світлані Приходько.
![](/media/foto/news/news_2016_120_001.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_120_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_120_003.jpg)
Колектив коледжу щиро вітає Світлану Петрівну з отриманим почесним званням! Дякуємо за плідну й добросовісну працю, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, творчого натхнення і визнання!
Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи