17 вересня в парку ім. Тараса Шевченка відбулось урочисте відкриття четвертого професійного фестивалю огірка в рамках святкування Дня міста Ніжина.
На огорожі навколо центрального входу в парк розвернулася картинна галерея, персонажами якої став Його Величність Ніжинський Огірок. А на території парку діяв виставковий калейдоскоп: презентація виставок та виробів, присвячених ніжинському огірку, смачні страви з цих овочів, конкурси, дегустації, сюрпризи та цікава розважальна програма.
Студенти Ніжинського агротехнічного коледжу здивували відвідувачів ярмарку оригінальними рецептами, кондитерськими виробами, а також надзвичайно смачними соліннями, котрі здавна славлять нашу рідну землю. Студенти коледжу продемонстрували свою майстерність не тільки у приготуванні страв, але й у створенні гарних експонатів.
Офіційну частину фестивалю розпочав міський голова Анатолій Лінник, а продовжився фестиваль виступом молодих талантів міста.
Комісія, що складалась з «незалежних» представників, в тому числі й з керівництва Ніжина, провела дегустацію і визначила найкращих спеціалістів з приготування огіркових страв. Учасники фестивалю підтвердили, що ніжинська земля славиться майстрами оригінального огіркового промислу.
Закінчився ярмарок нагородженнями: за активну участь у виставці й збереження огіркового промислу керівництвом міста Ніжинський агротехнічний коледж був нагороджений декоративною тарілкою, а також подякою за збереження традицій землі Ніжинської в уславленні Огірка, небайдужість та любов до рідного краю.
Що до масштабності цьогорічного фестивалю, то було відзначено, що він набирає обертів і стає в один ряд з традиційним Покровським ярмарком.
Щиро дякуємо студентам та викладачам коледжу, які допомагали з підготовкою та брали участь у фестивалі!
Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи
![](/media/foto/news/news_2016_129_001.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_005.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_014.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_017.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_019.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_129_021.jpg)