4-6 жовтня 2016 року викладачем циклової комісії з фізичного виховання Ніжинського агротехнічного коледжу Світланою Чередник було організовано та проведено змагання з волейболу серед дівчат: збірна команда перших курсів та збірна команда ІІ-ІІІ курсів. Участь приймали студентки навчальних груп КН161, ПС161, ОН161, ОН151 та ОН141. В напруженій, але цікавій боротьбі, місця розподілилися наступним чином:
- І місце зайняла група ОН161;
- ІІ місце – група ОН151;
- ІІІ місце виборола група ОН141;
- ІV місце зайняла збірна команда груп КН161 та ПС161.
Команди-переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами. Бажаємо нашим спортсменам високих досягнень в спорті, перемог та успіхів у навчанні!
Світлана Чередник,
викладач циклової комісії з фізичного виховання
![](/media/foto/news/news_2016_155_001.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_155_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_155_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_155_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_155_005.jpg)
![](/media/foto/news/news_2016_155_006.jpg)