НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МЕТОДИ В ОСВІТІ СЬОГОДЕННЯ

       У сучасному динамічному світі освіта зазнає радикальних трансформацій, де традиційні методи навчання поступаються місцем інноваційним технологічним рішенням. Штучний інтелект, інтерактивні платформи, персоналізовані освітні програми та імерсивні технології стають ключовими інструментами, що докорінно змінюють підходи до викладання та здобуття знань. Саме тому темою другого дня роботи науково-методичних практичних семінарів 23 січня було визначено – Новітні технології та методи в освіті сьогодення.

       Висвітленню власного та зарубіжного досвіду інноваційності в освіті була присвячена доповідь викладача циклової комісії спеціальних економічних дисциплін Ірини Терещенко, яка здійснила детальний аналіз інноваційних методик, що здатні підвищити мотивацію та рівень знань здобувачів освіти. Також викладач поділилася досвідом щодо застосування новітніх методичних напрацювань, які застосовує під час викладання економічних дисциплін.

       Досвідом щодо участі у проєкті університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф «Digit 3: збір даних і цифровізація з акцентом на університетські коледжі в 2024 році» за програмою Німецької служби академічних обмінів (DAAD) з учасниками зустрічі поділився викладач циклової комісії з комп’ютерної інженерії Дмитро Кочур.

       Методист відділень Тетяна Носкова ознайомила з особливостями, етапами становлення та впливом на освітні навички емоційного інтелекту, наголосивши на важливості розвитку саме емоційного інтелекту у студентів та підтримці психо-емоційного стану всіх учасників освітнього процесу.

       Особливу увагу викладачем циклової комісії з фізичного виховання Миколою Стрикуном було приділено висвітленню актуального для сьогодення питанню щодо досягнення майстерності з вогневої підготовки. Викладач детально розповів про п’ять важливих кроків, які дають змогу правильно підготуватися до здійснення поставлених завдань та досягти максимального результату. Крім того, наголосивши на беззаперечному дотриманні правил техніки безпеки під час використання вогнепальної зброї.

       Викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Анатолій Щербина детально розповів присутнім про особливості правового режиму земель сільськогосподарського призначення, вказавши на відмінності правового режиму земель сільськогосподарського призначення залежно від суб’єктів сільськогосподарського землекористування.

       Завершальним етапом другого дня роботи науково-методичних практичних семінарів став майстер-клас «Використання штучного інтелекту в роботі викладача» від викладача циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Оксани Кулик, під час якого вона продемонструвала колегам можливості штучного інтелекту, які можливо та доцільно використовувати під час підготовки та проведення навчальних занять, що дозволить значно підвищити ефективність навчання та якість знань здобувачів освіти.

 

 

 

 

       Представлені доповіді та проведений майстер-клас стали поштовхом до жвавих обговорень і численних запитань від учасників семінару, адже порушені теми є надзвичайно важливими, багатогранними та спрямованими на пошук шляхів вирішення актуальних проблем.

 

       Дякуємо всім учасникам за активність, сміливість у висловлюваннях і готовність ділитися власним досвідом!
 
Лариса Павловська,
завідувач навчально-методичного кабінету

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

111 111 111 111 111 111