Приємно відзначити, що ця конференція є більш масштабною за кількістю учасників: заявки на участь надійшли від 125 осіб – представників 10 навчальних закладів України з 5 її регіонів.
Роботу конференції було організовано за напрямами:
-
Інформаційні технології у виробництві та освіті.
-
Проблеми сучасної електроенергетики, електротехніки та електромеханіки – теорія і практика.
-
Економіка та управління в XXI столітті: виклики та перспективи розвитку.
-
Фізична культура молоді та дорослого населення в сучасному світі.
-
Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі.
-
Транспортні системи, логістика, організація і безпека руху.
-
Тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і апаратів.
З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Тетяна Шеїн, яка привітала учасників конференції з початком її роботи. Звернула увагу студентського товариства на те, що, якщо є бажання і розуміння того, що треба розвиватися, щоб бути успішними в майбутньому, то треба не гаяти часу вже сьогодні і навчатися! Студенти мають брати участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах, тренінгах, уже починаючи з 1 курсу. При підготовці до конференції ефективною є робота з літературними джерелами, стилістичне оформлення виступу, наукової статті до збірника, побудова діалогу з наукової проблеми, використання в доповіді презентаційних технологій (слайдів, діаграм, графіків), узагальнення отриманих результатів – запорука майстерності та професійного зростання в майбутньому.
Студенти різних навчальних закладів представили свої доповіді, у яких було розкрито їх бачення майбутнього розвитку освіти й науки в Україні, сучасний стан і проблеми економіки та кібербезпеки,
ІТ-технології й питання, пов’язані з транспортними системами, логістикою, організацією й безпекою руху, а також підготовкою фахівців аграрного сектору.
Приємно відзначити, що в роботі конференції також узяли участь наші колеги – студенти й викладачі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського Національного аграрного університету.
Щиро дякуємо студентській раді коледжу за допомогу в організації та проведенні конференції, а також студентам і викладачам, які брали участь в її роботі.
Студентам бажаємо подальших наукових та творчих здобутків, натхнення й можливостей для проведення таких важливих і цікавих наукових конференцій!
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи