Це свято відзначають в багатьох європейський державах. У нашій країні воно є неофіційним всенародним святом. Веселі розіграші, жарти, сміх – все це доречно 1 квітня.
![](/media/foto/news/news_20190401_023.jpg)
Чому саме цей день – сказати важко. Є пояснення й релігійні, й історичні, але ми їх не будемо тут наводити, оскільки достовірність цих пояснень гарантувати не можемо. А от запевнити про те, що сьогоднішній день в студентів і викладачів коледжу пройшов весело – запросто!
![](/media/foto/news/news_20190401_026.jpg)
Адже до Дня сміху театральний гурток підготував гумористичні мініатюри, сценки та жартівливі пісні, які не залишили байдужими жодного глядача. Сміялися всі: і студенти, і співробітники, і наші гості - вихованці Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Чернігівської обласної ради.
![](/media/foto/news/news_20190401_029.jpg)
Тож дякуємо учасникам театрального гуртка, які змогли своїми жартами подарувати гарний настрій усій глядацькій аудиторії.
![](/media/foto/news/news_20190401_032.jpg)
Нехай в житті кожного з нас буде побільше щирого сміху та дотепних жартів!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20190401_035.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190401_038.jpg)