НАРЕШТІ ЗАХИСТ…

        З 18 по 21 червня відбувся захист дипломних проектів спеціальностей 5.10010201 "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва" та 208 "Агроінженерія". Студенти мали можливість доповісти про результати власних досліджень затвердженої тематики, підтверджуючи їх теоретичними розрахунками та презентаціями конструктивних розробок. Деякі з дипломників, технічні розробки яких дозволяли, продемонстрували моделі проектованих або модернізованих вузлів та механізмів.

        Захист проектів пройшов в діловій та науковій атмосфері. Під час захисту проектів були присутні також студенти, яким надавалося право разом із членами екзаменаційної комісії ставити питання щодо запропонованих розробок. Було багато дискусій стосовно доцільності впровадження технічних рішень, але всі розробки підтверджувалися економічними розрахунками.

        Найкращими, на думку екзаменаційної комісії, були дипломні проекти:
  • група МН151: Галіча Євгена, Тавлуя Олександра, Шкаєва Дмитра;
  • група МС171ск: Максименка Сергія, Демиденка Максима, Вербовського Миколи;
  • група ЗМ171ск: Бабича Дениса, Горного Максима, Савченка Дмитра.

       Захист проектів дав можливість студентам-дипломникам дати оцінку своїм колегам, а також, що головне, оцінити свої знання, вміння  та можливості.

        Голова комісії, Мартишко Віктор Миколайович, наголосив, що нині технік-механік – одна з найзатребуваніших спеціальностей аграрного сектору. Побажав кожному випускникові наснаги, творчих звершень, вдалих рішень і, головне, незалежно від отриманої оцінки за дипломний проект не зупинятися на досягнутому.

        Хай щасть Вам випускники  техніки-механіки!!!
Олександр Кириченко, голова циклової комісії технічного
 сервісу та експлуатації машин і обладнання

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111