23 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ГЕРОЇВ В УКРАЇНІ

       23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі.
       Ідея цього свята виникла у міжвоєнні роки в середовищі українських націоналістів з метою вшанування пам’яті борців, які відстоювали незалежність та вільний вибір України. Дата 23 травня була вибрана з огляду на те, що 23 та
        25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра. Також у травні за суперечливих обставин у Києві загинув ідеолог українського самостійництва Микола Міхновський.

       День Героїв – це день пам’яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості.
       Нові часи формують і нові традиції. Сьогодні День Героїв – це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але й звернути увагу на живих героїв, які здобувають перемогу над ворогом і над собою, продовжують розвивати Україну, показуючи приклад.

       24 лютого 2022 року в Україну прийшла страшна біда, прийшла війна. Російський агресор вбиває наших дітей, мирних людей, нищить наші оселі, церкви, цілі міста. Війна докорінно змінила свідомість людей, всю систему цінностей. Кращі з нас пішли захищати свою землю зі зброєю в руках. По всій країні набрав розмаху потужний волонтерський рух, всі працюють на Перемогу, на підтримку Збройних сил України.
       У теперішніх умовах повномасштабної війни з агресором Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських вояків – борців за волю України.

       Сучасні Герої та Героїні України на різних фронтах і напрямках щоденно захищають Україну й український народ від рашистського режиму, збройних сил російської федерації.
       Серед викладачів та студентів Ніжинського фахового коледжу НУБіП України чимало тих, які добровільно пішли захищати територіальну цілісність України, серед них: керівник фізичного виховання коледжу, голова циклової комісії з фізичного виховання Юрій Булавенко, випускники Атрем Ільченко і Валерій Мороз, батьки та брати наших студентів, які боронять незалежність України та наш спокійний сон: Іван Кедун, Володимири Швець, Ігор Корпан, Ярослав Сліпак, Павло Чеплієвський.

       Схилімо голову перед іменами та подвигами тих героїчних Захисників, які віддали своє життя за Україну, її свободу! Серед таких героїв студенти і співробітники нашого закладу: Владислав Крижановський, Олександр Кійков, Андрій Закаврашний, Віктор Піюк. Світла пам’ять нашим героям!

       Добра і щастя кожній родині, а всім нам – єдності, мужності й віри у нашу перемогу.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
 
Ганна Ковтун,
культорганізатор коледжу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111