Щорічно 28 жовтня відзначається День вигнання нацистів з України. Наш святий обов’язок зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи нашу рідну Україну від нацистських окупантів в роки Другої світової війни.
![](/media/foto/news/news_20211028_014.jpg)
Сьогодні викладачі історії України Шевченко Володимир та Шевченко Наталія провели дистанційні виховні заходи, присвячені 77-ій річниці вигнання нацистських окупантів з України, на яких ознайомили студентів з історичним перебігом подій, прикладами мужності й самовідданості українського народу в роки Другої світової війни.
![](/media/foto/news/news_20211028_013.jpg)
Ми маємо пам’ятати усіх героїв, чия боротьба та самовіддана праця сприяли звільненню України від нацистів, а також про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в світовій війні.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20211028_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211028_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211028_020.jpg)