Маршрут простягався від Ніжина аж до Корюківки. Першою зупинкою була Сосниця. Студенти з великою цікавістю оглядали літературно-меморіальний музей, присвячений життю і творчості видатного українського кінорежисера, класика світового кінематографу, сценариста, письменника і художника Олександра Петровича Довженка. На пам'ять залишилася світлина біля пам’ятника славетному земляку на території музею.
Далі шлях проліг до м. Мени. Тут відвідали зоопарк (зоологічний парк загальнодержавного значення), який є чудовою зоною відпочинку.
Наостанок познайомилися з кінно-спортивним комплексом «Бреч». Змістовною була розповідь екскурсовода, який зупинився на історії створення комплексу, провів стайнями та дав можливість дуже близько «поспілкуватися» з кіньми ганноверської породи, які народжені для того, щоб показати свою силу, грацію та красу в спорті.
А потім було милування мальовничими краєвидами Корюківщини, відпочинок на березі озера поблизу комплексу та повернення додому з відчуттям задоволення.
![](/media/foto/news/news_2017_124_001.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_005.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_014.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_2017_124_017.jpg)