5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРІВ

       У всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера – International Volunteer Day. Це свято кожного, хто за велінням серця та покликом душі безкорисливими вчинками укріплює людську віру в ідеали добра й справедливості. Волонтерство – не робота, це на сто відсотків покликання, це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що веде волонтерів вперед.

       Саме сьогодні представники коледжу взяли участь у Першому волонтерському форумі молоді міста Ніжина та Ніжинського району, який відбувався у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з ініціативи волонтерської групи "Час для нас" та кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

       Дякуємо організаторам та учасникам форуму за проведений захід, під час якого учні та студенти мали змогу розширити свій кругозір щодо волонтерства, взяти участь у цікавих майстер-класах та отримати багато позитивних емоцій.

       Вітаємо усіх волонтерів та причетних до волонтерської діяльності зі святом! Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаємо всім нам оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
 
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111