8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

       З нинішнього року Україна відзначає 8 травня за європейською традицією – як День пам’яті і вшанування жертв Другої світової війни в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України. ​
       77 років увесь світ промовляв: «Ніколи знову», проте росія увесь час демонструвала агресивність своєї міжнародної поведінки і сьогодні Україна зазнає ще більших страждань від рук росіян, аніж в роки Другої світової війни: цинічно й підступно руйнучи та вбивючи.
       Крім цього, рф системно знецінює, перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом.
       Жодна країна не може претендувати на визнання власної виняткової ролі у перемозі над нацизмом, адже перемога – плід титанічних зусиль десятків держав та сотень народів. Так само неприпустимими є спроби прикриватися моральним авторитетом переможця у Другій світовій війні для ведення агресивної політики у наш час. Сьогодні влада росії поводиться як руйнівник системи міжнародних відносин, заснованої державами-переможцями Другої світової війни. У цьому вона більше нагадує гітлерівську Німеччину 1930-х.

       День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.
       Ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни.
       Слава та шана Героям, які в усі часи захищали і захищають Україну!
 
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111