AGROCOMPLEX 2019 – РЕАЛІЇ ТА ВИКЛИКИ

        31 жовтня студенти груп МН161, МН171, МС181 спеціальності «Агроінженерія» та групи КН161 спеціальності «Комп’ютерна інженерія» під керівництвом викладачів Олександра Кириченка, Анатолія Петрика та Кочура Дмитра відвідали Міжнародну виставку ефективних рішень для агробізнесу «AGROcomplex – 2019», яка в   цьому році була завершальною ознайомчо-діловою подією для сфери АПК.

        В рамках виставки, уже традиційно, відбувся  7-й День молодого спеціаліста «Твій професійний старт», який цього року проходив під гаслом «САМ СОБІ BOOS». Зазначена подія стала для студентів унікальною нагодою знайти базу для проходження виробничих практик та, в перспективі, – майбутнє місце роботи за обраним фахом. Під час зустрічей відбулися виступи молодих та успішних аграріїв, серед яких, в переважній більшості, вчорашні студенти або випускники цього року.

       Однією з цікавинок заходу був виступ двох студентів ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», які розповіли про те, що в рамках діяльності студентського гуртка «Організація агробізнесу» було реалізовано успішний проект  агрокооперату з переробки молока на сири. Не дивно, що після доповіді було багато запитань стосовно вибраного напрямку діяльності, сировинної бази, реалізації та розподілу готової продукції.

       Прослухавши доповіді учасників, можна зробити висновок, що агропромисловий комплекс впевнено рухається в еру «діджиталізації».

       В рамках заходу також був проведений ярмарок вакансій, який об’єднав роботодавців, готових забезпечити цікавою роботою молодих спеціалістів. Кожен зі студентів мав можливість отримати консультацію або роз’яснення, щоб визначитися з майбутнім напрямком своєї діяльності завдяки не тільки прикладу представлених ведучих компаній, але й осягнувши масштаби виставки.

       Також студенти заповнили запропоновані роботодавцями анкети з перспективою отримати можливість проходити виробничу практику на базі одного з підприємств та після закінчення навчання – високооплачувану роботу.

Після зазначеного заходу студенти мали можливість ознайомитися з останніми досягненнями та інноваціями світового і вітчизняного машинобудування для аграрного сектора, сільськогосподарським обладнанням для ремонту і сервісу, запчастинами, технологіями точного землеробства, обладнанням і технологіями для рослинництва.
        Екскурсія видалася цікавою та інформативно корисною як для студентів коледжу, так і викладачів.
 
Олександр Кириченко, голова циклової комісії
з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111