Я переконаний, що кожному подобається бувати на природі: у лісах, на озерах, у горах. І кожному не подобається якщо там розкидано пластик, упаковки, поліетилен… Тому формування звички прибирати за собою та допомагати у цьому іншим є важливою складовою освітнього процесу.
![](/media/foto/news/news_20210416_007.jpg)
До Дня довкілля студенти та викладачі коледжу провели невеликий флешмоб (оскільки через пандемію неможна збиратися гуртом) під назвою «Прибрав - про природу подбав».
Той хто дійсно любить природу, хто знає скільки часу потрібно для прибирання – сам смітити не буде і іншим не даватиме. Як результат такої роботи – чисте від сміття довкілля і більше приємного часу на природі!
Усім наснаги до добрих справ!
Олександр Микула,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
![](/media/foto/news/news_20210416_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210416_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210416_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210416_010.jpg)