06 листопада 2023 року циклова комісія спеціальних економічних дисциплін Ніжинського фахового коледжу НУБіП України підвела підсумки благодійної акції «Смілива гривня – 2023», яка проходила протягом жовтня.
Студенти та співробітники коледжу активно долучилися до акції, яка об'єднала українців у зборі монет різних номіналів для підтримки Збройних сил України. Студенти коледжу не лише активно взяли участь у даному заході, але й вирішили додати до свого благодійного досвіду екскурсію в офіс Ощадбанку.
Заступник керуючого Ніжинської філії Чернігівського обласного управління АТ Ощадбанк Наталія Петрівна радо зустріла студентів третього курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» групи .
Під час екскурсії студенти ознайомилися з внутрішньою структурою банку та його функціоналом, специфікою роботи у сфері фінансів та банківських послуг. Також, спостерігаючи за практичним застосуванням теоретичних концепцій, вони мали чудову можливість вдосконалити свої знання щодо процесів обліку та управління фінансами.
![](/media/foto/news/news_20231107_002.jpg)
Невід’ємною частиною зустрічі стало спілкування з представниками Ощадбанку: студенти отримали фахові відповіді на запитання, які допомогли їм глибше зрозуміти практичні витоки навчальних дисциплін, які вони вивчають.
![](/media/foto/news/news_20231107_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231107_006.jpg)
Перед тим, як вирушити до банку, представники коледжу відсортували монети за їхніми номіналами та здійснили попередній підрахунок. Касири банку провели перерахунок грошей, скориставшись монеторахівницею, та зафіксували суму переданих коштів в рамках проєкту на рахунок Національного банку України. У підсумку під час проведення благодійної акції «Смілива гривня – 2023» на рахунок НБУ було передано 15 тисяч 708 гривень.
![](/media/foto/news/news_20231107_010.jpg)
Натхнені студенти повернулися з банку не лише з чудовим результатом щодо зібраних коштів для гарної справи, але й з новими знаннями та розумінням того, наскільки важлива їх професія в реальному житті.
![](/media/foto/news/news_20231107_007.jpg)
Дякуємо представникам банку за змістовну та пізнавальну екскурсію! Також щиро дякуємо студентам і колективу нашого коледжу не лише за участь в благодійній акції, але й усвідомлення соціальної відповідальності та необхідності фінансової підтримки Збройних сил України!
Тетяна Романенко,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем