БІБЛІОТЕКА – ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ. БІБЛІОТЕКИ І ВІЙНА

       28 вересня провідний бібліотекар коледжу Ірина Скальницька, взяла участь у семінарі «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна», організований Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти для завідувачів бібліотек і співробітників книгозбірень.

       Під час семінару говорили про особливості організації роботи українських бібліотек під час війни. Зокрема, прослухали виступ засновниці ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем» Оксани Мороз, про правильне споживання інформації під час війни та підвищення рівня медіаграмотності студентів за допомогою бібліотечних заходів.

       Крім цього, заслухали доповідь завідувача відділу формування інформаційних ресурсів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Інни Лобановської про актуалізацію бібліотечних фондів у сучасних умовах та механізми вилучення російських видань із фондів бібліотек.

       Не оминули увагою й інформаційні сервіси та електронні мережі освітянських книгозбірень України та ознайомились з досвідом роботи бібліотеки Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.
Ірина Скальницька, провідний бібліотекар

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111