28 вересня провідний бібліотекар коледжу Ірина Скальницька, взяла участь у семінарі «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна», організований Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти для завідувачів бібліотек і співробітників книгозбірень.
![](/media/foto/news/news_20220929_032.jpg)
Під час семінару говорили про особливості організації роботи українських бібліотек під час війни. Зокрема, прослухали виступ засновниці ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем» Оксани Мороз, про правильне споживання інформації під час війни та підвищення рівня медіаграмотності студентів за допомогою бібліотечних заходів.
![](/media/foto/news/news_20220929_034.jpg)
Крім цього, заслухали доповідь завідувача відділу формування інформаційних ресурсів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Інни Лобановської про актуалізацію бібліотечних фондів у сучасних умовах та механізми вилучення російських видань із фондів бібліотек.
![](/media/foto/news/news_20220929_036.jpg)
Не оминули увагою й інформаційні сервіси та електронні мережі освітянських книгозбірень України та ознайомились з досвідом роботи бібліотеки Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.
Ірина Скальницька, провідний бібліотекар
![](/media/foto/news/news_20220929_038.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220929_040.jpg)