ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

02 жовтня відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу. Директор начального закладу Олена Литовченко підсумувала результати діяльності колективу за вересень та окреслила плани і завдання на жовтень.

Викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, секретар атестаційної комісії Тетяна Колесник поінформувала членів Педагогічної ради щодо змін та доповнень, які стосуються проведення атестації педагогічних працівників, а також ознайомила з основними напрямами роботи атестаційної комісії у 2018 році.

Провідний інженер з охорони праці Альона Шкодин прозвітувала про роботу підрозділу з охорони праці й безпеки життєдіяльності. Зазначила, що багато уваги з боку контролюючих органів приділяється дотриманню норм цивільного захисту, технічної та пожежної безпеки, охорони праці, у зв’язку з чим протягом серпня-вересня в навчальному закладі було проведено декілька планових і позапланових перевірок, за результатами яких розроблено плани заходів з посилення протипожежної безпеки на об’єктах закладу та визначені завдання підрозділу на найближчий час.

Заступник директора з виховної роботи Наталія Шевченко доповіла про результати анкетування «Навчальний заклад очима студентів», яке проводилося протягом вересня серед студентів ІІ-IV курсів коледжу. Завдяки подібному анкетуванню керівництво навчального закладу разом з педагогічним колективом має змогу проаналізувати, наскільки студенти задоволені організацією освітнього процесу в коледжі та соціально-побутовими умовами проживання студентів у гуртожитку, організацією їх дозвілля.     

На порядку денному Педагогічної ради було розглянуто питання про шляхи перезавантаження та удосконалення профорієнтаційної роботи в навчальному закладі, підготоване головою циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Миколою Новіковим.

 

Наталія Шевченко,

заступник директора з виховної роботи

 

 

111111