Чергове засідання педагогічної ради коледжу

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ
ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ
      31 травня відбулося чергове засідання Педагогічної ради коледжу, на початку якого директор Олена Литовченко підсумувала результати діяльності колективу за травень, який видався насиченим для навчального закладу на події й різні заходи, та окреслила плани і завдання на червень.

      Також було нагороджено відзнаками НУБіП України, присвяченими 120 річниці університету, Олександра Ландика, завідувача відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації, і Руслана Кубрака, провідного інженера коледжу.

       Директор коледжу привітала команду студентів-легкоатлетів під керівництвом викладача Володимира Сахна й подякувала за вагомі результати з легкої атлетики як на обласному, так і Всеукраїнському рівнях.

       Студентка відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Мілана Шевченко (група ЕН171) отримала Грамоту від Товариства сприяння обороні України за зайняте І місце у ІІ Чернігівському обласному художньому конкурсі «Україна – єдина країна!» в номінації «Україна – європейська держава», а студентка відділення економіки, логістики та інформаційних систем Євгенія Дощенко (група ПН171) – Подяку за участь у конкурсі.

      Керівник фізичного виховання Юрій Булавенко ознайомив членів Педагогічної ради з результатами спортивно-масової роботи циклової комісії фізичного виховання та спортивні здобутки педагогічного і студентського колективів коледжу за 2017-2018 навчальний рік. Було також відзначено, що за поточний навчальний рік коледж має найкращі показники зі спортивної роботи серед інших відокремлених підрозділів НУБіП України, значну кількість призових місць на обласному, Всеукраїнському і, навіть, на Міжнародному рівнях. Викладачами циклової комісії фізичного виховання пророблена серйозна робота, про що свідчать результати. 

      Голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Володимир Шевченко поділився власним досвідом щодо використання новітніх технологій при викладанні соціально-гуманітарних дисциплін, про наявні інформаційні середовища й можливості їх використання в освітньому процесі.  

        Порядком денним Педагогічної ради також було охоплено ряд питань, пов’язаних із контролем за ходом і якістю проведення заліково-екзаменаційної сесії, а також належною підготовкою студентів випускних курсів до захисту дипломних проектів.
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111