ЧИ ЗНАЄМО МИ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

       Ми – мешканці міста, щодня перебуваємо в ролі учасників дорожнього руху. Якщо переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося міським транспортом – пасажири, а коли знаходимося за кермом будь-якого транспортного засобу, то в цей час стаємо водіями. Для того, щоб бути дисциплінованими учасниками цього руху, ми маємо знати правила дорожнього руху, засоби його регулювання, вміти правильно переходити через дорогу та переводити своїх менших братів і сестер, розрізняти типи дорожніх знаків, щоб завчасно скористатися інформацією для своїх подальших дій і, головне, чітко їх виконувати, адже порушуючи правила дорожнього руху, ми наражаємо себе та інших учасників на смертельну небезпеку.
       8 травня 2019 року  в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в коледжі було організовано інтелектуальний марафон «Як я знаю правила дорожнього руху».  
       Під час заходу викладач циклової комісії загальнотехнічних дисциплін Станіслав Дейнека ознайомив студентів зі статистикою, нажаль сумною, дорожньо-транспортних пригод у нашій країні за 2018 рік. Далі разом зі студентами пригадали що таке ДТП, її види, причини та наслідки.
       Також усі бажаючі, як студенти, так і співробітники, за допомогою тренувальних карток і спеціалізованої комп’ютерної програми мали змогу перевірити свої знання з правил дорожнього року.
       Одержані результати виявилися досить непогані, але головне – пам’ятати і дотримуватись цих правил щодня, адже ціна кожної помилки досить висока.
  
Станіслав Дейнека,
викладач дисципліни «Безпека дорожнього руху»

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111